100SÄBÄ tulokset 1. – 3. lk

 

17.3.-18 VIITASAARI Viitasaari Areena, Urheilutie 9, 44500 Viitasaari Vastuujoukkueet: Viitasaaren Viesti 1. – 3. lk:

ViitVi – Nuju  5 – 7, Kyyjärvi – Äänekoski 4 – 5, Nuju – Äänekoski 6 – 3, Kyyjärvi – ViitVi 2 – 9, Nuju – Äänekoski  2 – 2.

LOPPUTILANNE:

Nuju               9   6   2   1   55 – 30   14

Äänekoski     9   5   1   3   41 – 28    11

Viesti              9  3   0   6   32 – 57     6

Kyyjärvi        9   2   1    6   36 – 50     5

 

17.2.-18 ÄÄNEKOSKI Äänekosken liikuntatalo, Koulumäenkatu 2, 44100 Äänekoski Vastuujoukkue: Äänekoski 1. – 3. lk:

Äänekoski – Kyyjärvi  3 – 4, ViitVi – Äänekoski  3 – 4, ViitVi – Kyyjärvi  0 – 11, Äänekoski –  Nuju 4 – 5, Äänekoski – ViitVi  10 – 3, Nuju – Kyyjärvi 6 – 2.

Tilanne:
Nuju        6   4    1   1     40  -  20   9

Äänekoski   6   4    0   2     31  -  16   8

Kyyjärvi    7   2    1   4     30  -  36   5

Viesti      7   2    0   5     18  -  48   4

 

13.1.-18 KEITELE, Nilakan Yhtenäiskoulun liikuntasali, Koulutie 3, 72600 Keitele

Kyyjärvi – Viitasaaren Viesti  4 – 6, Keiteleen Nuju – ViitVi  7 – 0, Kyyjärvi – Nuju  5 – 13.

Tilanne:

Nuju             4   2    1   1    26  –  12     5

Äänekoski  2   2   0   0    10  –   1      4

Viesti            4   2    0   2   10  –   18    4

Kyyjärvi       4   0    1   3     13  –   28    1

9.12.-17 KYYJÄRVI Kyyjärven liikuntahalli, Koulutie 5, 43700 Kyyjärvi Vastuujoukkueet: Kyyjärvi 1.-3. lk:

Äänekoski – Viitasaaren Viesti  4 – 0, Keiteleen Nuju – Kyyjärvi  3 – 3, Kyyjärvi – Äänekoski  1 – 6, ViitVi – Nuju  4 – 3.

Tilanne:

Äänekoski   2   2   0   0    10 –   1      4

Viesti            2   1    0   1      4 –  7     2

Nuju             2   0    1   1      6  –  7      1

Kyyjärvi       2   0    1   1       4 –  9      1

 

PISTEPÖRSSI LOPULLINEN:

15

Katainen Patrik, Nuju          14+1

14

Kokkonen Matias, Nuju        11+3

14

Parviainen Eeli, Nuju            10+4

14

Kantonen Lenni, Kyyjärvi    12+2

13

Hyppönen Valtteri, Viesti        9+4

12

Kankainen Vili, Äänekoski     10+2

12

Paananen Iiro, Kyyjärvi          8+4

11

Kankainen Ville, Äänekoski  9+2

11

Räisänen Arttu, Nuju           8+3

10

Niskanen Veikka, Viesti       7+3

 

 

8

Uusitalo Sulo, Äänekoski      7+1

7

Kankaanpää Teemu, Kyyjärvi 6+1

Somero Artturi, Äänekoski    6+1

 

6

Varis Topi, Viesti                     5+1

5

Jäntti Mikko, Äänekoski        5+0

5

Komu Juha, Viesti                  4+1

4

Manninen Veeti, Äänekoski   4+0

4

Helaste Kaius, Nuju                3+1

4

Häkkinen Valtteri, Nuju       2+2

Hekmat Azimi, Kyyjärvi       2+2

3

Joonatan, Kyyjärvi                    3+0

Pohjonen Dani, Viesti               3+0

3

Helaste Aamois, Nuju              1+2

2

Saarenpää Jooa, Viesti             2+0

2

Mäki-Korvela Remu, Viesti      1+1

Seppänen Aarni, Viesti              1+1

Soiru Roope, Nuju                      1+1

2

Humalajoki Bertta,Kyyjärvi    0+2

1

Jekkonen Jere, Nuju                 1+0

Kajaan Jimi, Nuju                      1+0

Kinnunen Jousua, Kyyjärvi      1+0

Poikola Joonas, Kyyjärvi          1+0

Sääksjärvi Jimi, Kyyjärvi          1+0

Uusitalo Sulo, Äänekoski         1+0

Qvick Leevi, Nuju                       1+0

1

Paananen Ilari, Viesti                 0+1

Paananen Jimi, Nuju                  0+1

Siekkinen Venla, Nuju                0+1