Nuorten aluesarja 100SÄBÄ

 Ottelut:

25.11.-17 ÄÄNEKOSKI

 

Tämän turnauksen tulokset löytyvät ikäryhmien tuloksista.

9.12.-17 KYYJÄRVI

Kyyjärven liikuntahalli, Koulutie 5, 43700 Kyyjärvi 

10.00 4.-6. lk Viitasaaren Viesti - Kyyjärvi  

10.40 1.-3. lk Äänekoski - Viitasaaren Viesti

11.20 4.-6. lk Kyyjärvi - Nicebandy, Saarijärvi

12.00 1.-3. lk Keiteleen Nuju - Kyyjärvi

12.40 4.-6. lk Viitasaaren Viesti - Nicebandy, Saarijärvi

13.20 1.-3. lk Kyyjärvi - Äänekoski

14.00 1.-3. lk Viitasaaren Viesti - Keiteleen Nuju

13.1.-18 KEITELE

Nilakan Yhtenäiskoulun liikuntasali, Koulutie 3, 72600 Keitele

10.00  7.-9. lk Viitasaaren Viesti - Keiteleen Nuju

10.40  1.-3. lk Kyyjärvi - Viitasaaren Viesti

11.20  1.-3. lk Keiteleen Nuju – Viitasaaren Viesti 

12.00  7.-9. lk Keiteleen Nuju - Viitasaaren Viesti

12.40  1.-3. lk Kyyjärvi - Keiteleen Nuju

3.2.-18 SAARIJÄRVI

Monitoimitalo, Sivulantie 6, 43100 Saarijärvi.

10.30 4.-6. lk Nicebandy, Saarijärvi - Kapa51, Äänekoski

11.10  4.-6. lk Kapa 51, Äänekoski - Viitasaaren Viesti

12.10 4.-6. lk Nicebandy, Saarijärvi - Viitasaaren Viesti 

12.50 4.-6. lk Kyyjärvi - Kapa51, Äänekoski 

13.50  4.-6. lk  Kapa51, Äänekoski - Nicebandy

14.30 4.-6. lk Kyyjärvi - Viitasaaren Viesti

17.2.-18 ÄÄNEKOSKI

Äänekosken liikuntatalo, Koulumäenkatu 2, 44100 Äänekoski

9.30  1.-3. lk Äänekoski - Kyyjärvi

10.10 1.-3.lk Viitasaaren Viesti - Äänekoski

11.10 1.-3. lk Viitasaaren Viesti - Kyyjärvi

11.50 1.-3. lk Äänekoski - Keiteleen Nuju

12.50 1.-3. lk Äänekoski - Viitasaaren Viesti

13.30 1.-3. lk Keiteleen Nuju - Kyyjärvi

17.3.-18 VIITASAARI

Viitasaari Areena, Urheilutie 9, 44500 Viitasaari

11.00 1.-3. lk Viitasaaren Viesti - Keiteleen Nuju

11.40 1.-3. lk Kyyjärvi - Äänekoski

12.40 1.-3.lk Keiteleen Nuju - Äänekoski

13.20 1.-3.lk Kyyjärvi - Viitasaaren Viesti

14.20 1.-3. lk Keiteleen Nuju - Äänekoski

15.10 100SÄBÄ -aluesarjan päättäminen 1. - 3. lk

18.3.-18 VIITASAARI

Viitasaari Areena, Urheilutie 9, 44500 Viitasaari

9.15  4.-6. lk Kyyjärvi - Kapa 51, Äänekoski

10.00 7.-9. lk Keiteleen Nuju - Viitasaaren Viesti

10.40 4.-6. lk Nicebandy, Saarijärvi - Kyyjärvi 

11.20 4.-6. lk Viitasaaren Viesti - Kapa 51, Äänekoski

12.00 7.-9. lk Viitasaaren Viesti - Keiteleen Nuju

12.40 4.-6. lk Viitasaaren Viesti - Nicebandy, Saarijärvi

13.20 4.-6. lk Kyyjärvi - Kapa 51, Äänekoski 

14.10 100SÄBÄ -aluesarjan päättäminen 4. - 6. lk sekä 7. - 9. lk
PELIPAIKKAKUNNAT 1. -3. LK:

9.12.-17  Kyyjärvi

13.1.-18  Keitele

17..2.-18  Äänekoski

17.3-8   Viitasaari

PELIPAIKKAKUNNAT 4. – 6. LK:

25.11.-17   Äänekoski

9.12.-17   Kyyjärvi

3.2.-18  Saarijärvi

18.3.-18  Viitasaari

PELIPAIKKAKUNNAT 7. – 9. LK:

25.11.-17  Äänekoski

13.1.-18   Keitele

18.3.-18 Viitasaari

Sarjat:

1. – 3. lk, 4. – 6. lk sekä 7. – 9. lk.

OSALLISTUJAT:
1. - 3. lk:  Keitele. Kyyjärvi, Viitasaari, Äänekoski
4. - 6. lk: Kyyjärvi, Saarijärvi, Viitasaari, Äänekoski

7. - 9. lk: Keitele, Viitasaari, Äänekoski